سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعتی با طرح اسکلت و استخوان از برند بل اند راس

    دوشنبه 20 اردیبهشت

برند بل اند راس سالهای بسیاریست که مشغول به طراحی و ساخت ساعت های اسکلتی است. این برند فرانسوی که در سال 2009 اولین ساعت اسکلتی اش را ارائه داد، تا به حال طرح های بسیار متنوعی از جمله اسکلت دزدان دزیایی، اسکلت همراه استخوان و .. را روی ساعت های منحصر به فردش پیاده کرده است. امروز به مرور جدیدترین ساعت این برند که با نام BR 01 Cyber Skull شناخته می شود، می پردازیم.

 

 

امری که این ساعت را جالب می سازد ایده جدید شفاف کردن اطراف طرح اسکلت در ساعت است. صفحه نمایش این ساعت را نمای رو به رو از یک جمجمه و دو استخوان در پشت آن تشکیل داده است. ساعت BR 01 Cyber Skull از برند بل اند راس از موتور مکانیکی استفاده می کند و اوپن هارت (ساعت هایی که قسمت متحرک موتور به وسیله شیشه پوشانده شده و شما قادرید حرکت موتور را مشاهده کنید. ) است. همچنین قابل ذکر است که موتور به صورت دستی کوک می شود. و رفرانس آن از این قرار است: BR-CAL.208

 

 

صفحه نمایش این ساعت فقط عقربه ساعت شمار و دقیقه شمار دارد. رقاصک آن که در ساعت نا متعارف 12 قرار گرفته است، قابل مشاهده است. هدف از قرار گیری آن در ساعت 12، نشان دادن مغز جمجمه بوده است. این ساعت به ساعت دیگر برند بل اند راس که به نام اسکلت خندان معروف شده است، شباهت بسیاری دارد. ساعت اسکلت خندان قابلیت این را دارد که در زمان کوک شدن، فک آن به سمت بالا و پایین حرکت کند و این تصور را به بیننده انتقال دهد که جمجمه در حال حرف زدن یا خندیدن است. 

 

 

 

 

این ساعت عجیب و با اصالت، کالایی منحصر به فرد است که با سابقه برند بل اند راس کاملا هم خوانی دارد. بل اند راس با هدف ساخت ساعتی منحصر به این برند دست به طراحی این ساعت زد و کاملا در راه هدف خود موفقیت آمیز عمل کرده است. قاب، صفحه نمایش و موتور این ساعت به وضوح نشان دهنده برند سازنده هستند. رفرانس این ساعت BR01-CSK-CE/SRB می باشد و در تعداد محدود 500 عدد تولید می شود. 

گردآوری و ترجمه: سارا حسینی