سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت های بیوسرامیک: نوآوری جدید سواچ

    يکشنبه 22 فروردین

سواچ با ابتکار نیروهای خود، به تازگی جنس جدیدی را برای ساعت سازی به وجود آورده است. این جنس ترکیبی از سرامیک و یک نوع بیوپلاستیک است که با استفاده از روغن کرچک تولید می شود. از این جنس خاص در قاب این ساعت 47 میلیمتری استفاده شده است.

این ترکیب شامل دو سوم سرامیک، یک سوم بیو پلاستیک و رنگ است که باعث می شود ساعتی محکم، بسیار سبک، ضد خش و با جنسی نرم فراهم آورده شود. این ساعت ها با بندهایی به همان رنگ، از جنس بیوپلاستیک به کار رفته در قاب ساعت، تکمیل می شوند.

ساعت سواچ بیوسرامیک

 

ساعت جدید بیوسرامیک سواچ، فاقد تاچی متر و صفحه مدرج است و برای نشان دادن زمان فقط به عقربه ها و ساختمان قاب متکی است. در حالی که صفحه زیبای اسکلتون آن حرکات کوآرتز آن را با افتخار به نمایش می گذارد.

صفحه ساعت سواچ

سواچ در زمان ایجاد ماده بیوسرامیک سازگاری این ماده با ماشین آلات ساعت سازی اش را هم در نظر داشت و امروز، از آنجا که نتایج خوبی از ساخت این ماده و استفاده از آن در صنعت ساعت سازی حاصل شده، قصد دارد بازهم در کلکسیونهایش از آن استفاده کند. هرچند که این برند اظهار داشته:« تصمیم نداریم این ماده را کاملا جایگزین پلاستیک مصرفی در ساعت های لوکس کنیم.»

کلکسیون 5 رنگ این ساعت های اسکلتون سوییسی روز 26 فروردین 1400 با اسم « بیوسرامیک بیگ بولد » توسط سواچ به بازار عرضه خواهد شد. رنگ های این کلکسیون شامل 5 رنگ پاستلی مشکی، سفید، طوسی، آبی و صورتی مهیا شده اند. قیمت اعلام شده برای آن ها 149 دلار (حدود 4470000 تومان) است.

رنگهای ساعت بیوسرامیک سواچ

گردآوری و ترجمه: سارا حسینی