سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

اولین ساعت لوکس مجازی 18 فروردین 1400 به مزایده گذاشته شد.

    پنجشنبه 19 فروردین

بازار خرید و فروش کالاهای مجازی روز به روز در حال پیشرفت است و مردم هر روز شور و اشتیاق بیشتری برای فعالیت در این بازار نشان می دهند. همین مسئله صنعت ساعت سازی لوکس را نیز به این حرکت سوق داده است. هفته پیش شرکت جیکوب اند کو در بیانیه ای صادر کرد که در همکاری با پلتفرم آرت گریلز (مجموعه نرم افزار و سخت افزاری که در حیطه آن خرید و فروش کالاهای مجازی امکان پذیر می شود.) اولین ساعت لوکس مجازی را عرضه خواهد کرد.

 ساعت SF24 جیکوب اند کو، این ساعت منحصر به فرد، فقط در دنیای مجازی وجود دارد و خواهد داشت و دیروز در پلتفرم آرت گریلز با حداقل قیمت 30 میلیون تومان به مزایده گذاشته شد. ساعت  SF24 جیکوب اند کو با وجود این که فقط به فضای مجازی اختصاص یافته است، بسیار خاص و استثنایی طراحی شده و صفحه نمایشگر چرخان و توربیلون درحال حرکتش کاملا بی نظیر است.

ساعت مجازی

 

این ساعت مجازی، بر اساس ساعت Epic SF24، ساعتی فیزیکی با یک ابتکار جذاب در نمایشگر چرخانش که زمان 24 شهر در سراسر دنیا را به نمایش می گذارد، ساخته شده است. هرچند که این ساعت اسم شهرها را با اسم 10 ارز مجازی مثل بیت کوین، ادر، فانتوم، ان اف تی و... جایگزین کرده است. همچنین علی رغم ساعت واقعی، این ساعت مجازی شامل یک توربیلون هم هست. یک جعبه ساعت منحصر به فرد، و اسناد و مدارکی نیز همراه این مدل ساعت جیکوب اند کو هستند. این اسناد نشان میدهند سازنده ساعت چه کسی بوده، صاحب فعلی آن چه شخصی است و همچنین سندی به عنوان مدرک اصالت کالا فراهم شده است.

ساعت فیزیکی Epic SF24

 

بنجامین آرابُو، پسر بنیان گذار شرکت (جیکوب آرابُو) و همچنین مدیر فعلی شرکت، امید خود را برای این فعالیت جدید اقتصادی در عموم اظهار داشته است: «امیدوارم شرکت جیکوب اند کو اولین برند لوکسی باشد که اقدام موفقیت آمیزی در راستای عرضه یک کالای مجازی صورت می دهد و راه عرضه کالاها و کلکسیون های مجازی را برای برند های لوکس دیگر باز می کند. مسئله این بود که چه زمانی بالاخره پای ساعت و برند های لوکس به دنیای مجازی باز می شود و پاسخ این سوال برای شرکت جیکوب اند کو همین امروز بود. ما در آماده ترین حالت ممکن، به عنوان پیشرو در این عرصه قدم گذاشتیم.»

ساعت مجازی جیکوب اند کو

 

هرچند که صنعت لوکس ساعت سازی به تدریج با تکنولوژی اخت شد، بنجامین آرابو اطمینان خاطر دارد که مشتریان این بازار لوکس های مجازی خیلی زود درصد بالایی از خریداران را تشکیل خواهد داد. وی اظهار داست:« همانطور که بازار کالاهای مجازی قلمرویی ناشناخته برای همه مردم است، در صنایع ساعت سازی لوکس نیز در برهه ای مبهم و دست نیافتنی بود. اما امروز، شروع تغییری بزرگ در این مسئله را شاهد هستیم.»

گردآوری و ترجمه: سارا حسینی