سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  تاریخچه ساعت استورم

  آیا تولید یک ساعت مچی خوب با قیمتهای مقرون به صرفه با استفاده از رنگها و طرح های متنوع ممکن است؟

  در اواخر دهه 80 میلادی استیوسان طراح و یکی از بنیانگذاران ساعت استورم به همراه همسرش در فروشگاه خرده فروشی در لندن کار می کردند.او بسیار علاقمند به مد و سبک های جدید بود و علاقه بسیار شدیدی به تولید ساعت با کیفیت داشت اما همیشه سرمایه کافی برای خرید آنچه که او می خواست مهیا نبود.استیو فکر می کرد که آیا ساخت ساعت با طراحی های خوب و قیمتهای مناسب با استفاده از رنگها و سبکهای متنوع امکان پذیر است؟ساخت ساعت با مد روز؟

  عقیده او تشویق مصرف کنندگان برای داشتن چند ساعت متنوع بود که بتوانند با لباس های متفاوت خود هماهنگ کنند.بنابراین در سال 1989 میلادی او شروع کرد به تولید چند طرح اولیه جهت اینکه بتواند ایده خود را پیاده کند.مدلهای تولیدی خیلی غیر معمول بودند. طوری که برای همه سوال پیش آید که اینا چه چیزی هستند؟و او در جواب بگوید:ما فقط ساعت تولید می کنیم.از آنجا که طراحی ها خیلی غیر معمول بودند تفسیر آنها خیلی برای کارخانه سخت بود.این منجر به اولین قدم استیو با توجه به تکنیکها و روشهای جدید تولید در کار با این کارخانه ها شد.تولید کردن این محصولات با طراحی های غیر معمول شبیه به طوفانی در صنعت ساعت بود و موجب فرآیند مستمر برای ادامه کار شد .

  ولی یک موضوع مهم برای حل کردن هنوز وجود داشت.چه نامی برای این گروه تولیدی انتخاب شود؟تیم کوچکی مخصوص تبادل اطلاعات و نامگذاری تشکیل شد و آنها یک لیست از پیشنهادات را ارائه کردند اما هیچ کدام از آنها سازنده نبود. بنابراین زمانی که او اولین قدم را روی پله هواپیما برای رفتن و چک کردن نمونه نهایی لیست به منظور تغییر و اصلاح برداشت که سرنوشت دوباره راه را برای او مشخص کرد.همانطور که نوشیدنی ها سرو می شدند پرواز پر از دست انداز و تلاطم شد وعلامت چراغ کمربندها روشن شدند.تعدادی از مردم مضطرب و دست پاچه شدند اما هنگامی که آرامش بازگشت خلبان عذرخواهی کرد و گفت که آنها فقط از یک طوفان STORM بد عبور وپرواز کردند .طوفان?STORMاستیو فقط از یک STORM طوفان بد عبور کرد.STORMطوفان؟استیو فکر کرد که این می تواند یک نام عالی باشد. زیرا این فقط یک کلمه ساده نبود,نامی محکم که حاکی از قدرت طبیعت بود.بنابراین سال1989 میلادی این برند بریتانیایی کار را از شهرلندن شروع کرد و اولین مغازه استورمSTORM  در گیس کورت در خیابان کریستوفر که مکانی تجاری در لندن بود باز شد.جایی که مرکز اصلی شو و قلب مد لندن و بسیاری از برندها بود.اولین مغازه و پرچم دار این برند در خیابان کارنبی بود و هنوز هست. یک مکان موفق تر از مکانهای مشابه در لندن بود.این خیابان مارکهای متنوع و مغازه های بسیاری داشت. با توجه به کوچک بودن این خیابان,خیلی مشهور و محبوب بود وتوریست های زیادی  از آنجا بازدید می کردند. در حال حاضر در انگلیس یک دو جین مغازه در شهرهایی مانند بیرمنگام,لیورپول،برایتون و منچستر وجود دارند و در خارج از انگلیس در اروپا,روسیه,آسیا,خاورمیانه واسترالیا که از محصولات استورم استفاده می کنند.طراحی های ساعت استورم امروزه تکامل پیدا کرده و پیشرفت چشمگیری نسبت  به تولیدات اولیه داشته است و مارک استورم به عنوان یک آرم تجاری معتبر در دنیای ساعت شناخته شده است وعناصر وجودی این برند که کیفیت,طراحی خوب مطابق مد روز ساعت و با قیمت مناسب که هدف استیوسان بود در دنیا عرضه می شود.

   

   

  استورم STORM

  نمایندگی فروش و خدمات ساعت استورم کجا است؟
  گالری ساعت کاظمی نمایندگی فروش ساعت مچی استورم به صورت آنلاین و حضوری در دو شعبه به همراه خدمات را دارد
  ساعت استورم ساخت کجا است و آیا ساعت با کیفیتی می باشد؟
  برند استورم انگلیسی است که طراحیهای متنوع زنانه و مردانه دارد و به جهت استفاده از متریال خوب از کیفیت بالایی برخوردار می باشد
  نمایش فیلتر