سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی کورناوین

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها
  تاریخچه ساعت مچی کورناوین


  در ژنو به وجود آمد
  ساعت مچی کورناوین از سال 1922 بخشی از تاریخ ساعت سازی سوییس بوده است.کمپانی این برند در شهر ژنو سوییس تاسیس شد و نام آن از بخش مرکزی شهر گرفته شد.کیفیت و دقت در ساخت همیشه مهمترین استاندارد کورناوین در تولید ساعت بوده است.بخشی از محصولات کورناوین با توجه به علاقه در ساخت ساعت با دقت بالا با دست مونتاژ می شود.امروز دفتر مرکزی کورناوین به زوریخ منتقل شده است جایی که این شرکت در تلاش است تا برند خود را به سراسر جهان صادر کند.
  ساختار کورناوین
  طراحی برجسته همراه با ساعت سازی با کیفیت بالا چیزی است که ساختار کورناوین را تشکیل می دهد.کورناوین از زمان تاسیس خود تلاش زیادی برای ایجاد ساعت ساخت سوییس با کیفیت بالا داشته است.طراحیهایی چشمگیر با توجه زیاد به جزییات که در ساخت ساعت همیشه همراه بوده است.دقت,کیفیت و دوام جوهره ساخت ساعت کورناوین است.دنیای ساعت کورناوین را کشف کنید تا ساعت مورد علاقه خود ا پیدا کنید.
  هر کورناوین ساخت سوییس است
  تمام مراحل ساخت ساعت کورناوین در سوییس و بخشی از ساخت به صورت دستی صورت می گیرد.برای این مورد هر ساعت در مراحل تولید خود استانداردهای زیادی را پشت سر می گذارد.کورناوین افتخار این را دارد که امروز بخشی از تاریخ صنعت سنتی سوییس می باشد.

  ساعت کورناوین ساخت چه کشوری هست و آیا ساعت با کیفیتی است؟
  ساعت مچی کورناوین ساخت کشور سوییس می باشد و این برند حدود یک قرن سابقه تولید ساعت دارد و از اعتبارات صنعت ساعت سازی سوییس است
  نمایندگی فروش و خدمات ساعت کورناوین کجاست؟
  گالری ساعت کاظمی این افتخار را دارد که نماینده رسمی برند کورناوین باشد
  نمایش فیلتر