سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال
  نمایش فیلتر

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  تاریخچه ساعت مچی مایکل هربلین

  موسس  : مایکل هربلین

  مدیر عاملان :  جین کلود هربلین ( 1984) - پیر مایکل هربلین ( 2010 )

  مدیر فروش : ماکسیم هربلین

  مدیر عامل :   پیر مایکل هربلین

  مدیر طراحی :  ماتیو هربلین

    سال 1947 شروع تولید کالاهای لوکس در فرانسه

   

    داستان برمیگردد به مهد ساعت سازی فرانسه در چارکومونت

  یک روستا که در  قلب دامنه کوههای ژورا جای گرفته است. خانواده مایکل هربلین تمایل داشتن که کار خانوادگی شان را به پسرشان انتقال دهند اما این فقط یک رویای خوب بود . بر طبق آرزوهای خانواده او شروع کرد به مطالعه تعمیر ساعت ، بعد از گذراندن چندین سال در یک کارخانه محلی ساعت سازی که تولیداتش از لحاظ کیفیت براساس استانداردها بالا نبود او یک قدم برای یک ریسک جدید برداشت  ، مایکل هربلین در طبقه بالای خانه شان کارگاه خودش را راه اندازی کرد و در سن 26 سالگی شروع کرد به ساختن اولین ساعت مچی خودش

  سال 1965 ، یک فوت و فن خوب فرانسوی

  مایکل هربلین از اولین ساعت تولید شده اش که در سال 1947 آن را   IMPEC  نامیده بود راضی نبود  ، او میخواست با رویاها و جاه طلبی هایش زندگی کند  ، ساختن ساعت های مد روز که  بطور کامل بی عیب و نقص کار میکرد ، او به عرضه کننده های سوئیسی و فرانسوی که در منطقه چارکومونت به مشتریانش ساعت های بی عیب و نقص ( درجه یک ) تحویل میدادند اعتماد کرد . در سال 1965 با توجه به مجموعه  ساعتهای خود تصمیم گرفت برند کمپانی خود را بسازد . نام IMPEC  به نام مایکل هربلین تغییر کرد .

   سال  1980 ، کار خانوادگی

  شور و اشتیاق در لحظه به مدت 40 سال در حرفه مایکل همراه او بود و او این موفقیت را به پسرانش Jean-Claude  و Pierre-Miche انتقال داد که خودش هم در این کار با پسرانش همراه بود ، آن اتفاق در زمانی بود که موتور کوارتز به تازگی یک شکل و شمایلی پیدا کرده بود  در حالیکه بعضی ها این را به عنوان یه نشانه دیدند که صنعت تعمیر ساعت فرانسه به سمت ضعیف شدن خواهد رفت اما مایکل هربلین و پسرانش آن را به عنوان یه فرصتی دیدند برای  خلاقیت طراح هایشان در چالش های آینده ، دهان به دهان شدن این فوت و فن یک ارزش اجتناب ناپذیر در مایکل هربلین است . امروزه سه تا از نوه های موسس شرکت موفقیت بیزینس خانوادگی را تضمین کردند ، خلاقیت و خبرگی آنها به  دیده شدن برندشان شتاب بیشتری داد .

  سال 2018 ، بیش از هفتاد سال ظرافت و نوآوری

  امروز مایکل هربلین در حال برپایی هفتادمین سال برپایی برند خود است ، تمام ساعت هایش طراحی شده اند ، کارهای با دست مونتاژ شده با یک فکر مشابه : تولید ساعت  کرنوگراف که اخیرا طراحی شده ،  حس ظرافت کار فرانسوی در ساعت های مایکل هربلین دیده می شود . از سال 1947 تا امروز مایکل هربلین برای توسعه و تغییر مد همیشه آماده بوده  و اخیراً با هوشمند کردن ساعت ها دست به ابداع زده است .