سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  ساعت مچی اسپریت

  هلدینگ اسپریت یک برنده تولید کننده عمومی لباس،کفش،لوازم جانبی،جواهرات و لوازم خانگی است.دفتر مرکزی این شرکت در کاولون،هنگ کنگ و راتینگن(نزدیک دوسلدورف آلمان)است.

  در سال 2018-2019 اسپریت در سراسر جهان فروشی معادل 1.5 میلیارد یورو به دست آورد.اسپریت 429 فروشگاه خرده فروشی را در جهان دارا است و محصولات را در بیش از 4900 مکان عمده فروشی در سرار جهان توزیع می کند.اسپریت بیش از 255000 متر مربع فضای خرده فروشی در 40 کشور دارد.

  فروشگاه های گل سر سبد اسپریت هم از خطوط فعلی مد اسپریت و هم از محصولات دارای مجوز در یک سقف برخوردار هستند.اسپریت دپارتمان اداری دارد که مسولیت طراحی فروشگاه های جهانی را بر عهده دارد.

  در 27 سپتامبر 2011،(esprit holdings LTD) فقط 1.4 میلیادر دلار ارزش داشت که بیش از 90 درصد از 20 میلیارد دلار ارزیابی چهار سال قبل ضرر داشت.طبق گفته(Credit Suisse) از سال 2012 اسپریت اعتبار جهانی خود را از دست داده است و در حال افول است،ارزش این برند 3.4 میلیارد دلار ارزیابی شده است.

  اسپریت از اکثر بازار های جهان خارج شده و فروشگاه های چین،استرالیا،هنگ کنگ را کاهش داده و آمریکای جنوبی را تطیل کرده است.در سال 2013 اسپریت یک مدیر عامل جدید را برگزید که از یکی رقیب موفق خود (New work) بود برای مقابله با این کاهش ،که موفقیت بزرگی را برای اسپریت به ارمغان آورده است و این شرکت به سرعت به یک برند شناخته شده تبدیل می شود.

  آیا ساعت اسپریت در ایران نمایندگی دارد و چه کیفیتی دارد؟
  بله ساعت اسپریت توسط گالری ساعت کاظمی با گارانتی شرکت توسعه کالای دماوند به صورت آنلاین و حضوری عرضه می شود و با توجه به قیمت به صرفه از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است
  آیا ساعت اسپریت بدل هم دارد؟
  بله متاسفانه بدل هم دارد ولی فقط ساعت اسپریت ارژینال با گارانتی شرکت توسعه کالای دماوند عرضه می شود
  نمایش فیلتر