سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  ادوکس با تاریخ 130 ساله

  در 1860 تولد با کریستین رافلی فلوری موسس ادوکس

  کریستین رافلی در شهر کارندلین سوییس متولد شد.پدر او استاد ریخته گری بود.او در همان شهر به تحصیل مشغول شد و در سال 1870شاگرد یک ساعت سازی شد.

  همه چیز با یک داستان واقعی عاشقانه آغاز میشود

  کریستین رافلی خیلی ساعت ساز با استعداد و رومانتیکی بود وساکن شهر گرنچن سوییس بود.او برای تولد 25 سالگی همسر محبوبش پولین یک ساعت جیبی طراحی کرد و پولین تحت تاثیر ساخت این ساعت شوهرش را متقاعد کرد که یک شرکت ساعت سازی با شراکت کمپانی بیل که مورد علاقه ساعت سازان آن زمان بود با توجه به تحصیلات عالی خود تاسیس کند و نام شرکتش را ادوکس نامید که در یونان باستان به معنای اندازه گیری زمان میباشد.درسال 1884 ادوکس بوجود آمد.

  تولد لوگوی ادوکس

  ساعت شنی به عنوان یک نماد همیشگی و رسمی در لوگوی ادوکس مورد استفاده قرار گرفت.

  یک شرکت در حال رشد

  در سال 1995 ادوکس در برنامه ای رو به پیشرفت 500 نفر ساعت ساز به کار گرفت و امکانات جدیدی را در اختیار آنان گذاشت.در آن زمان ادوکس در میان شرکتهای ساعت ساز سوییسی پیشرو بود.

  در 1961 اختراع پیچ تنظیم یا دسته کوک که مجهز به واشر و دو تکه شده بود با مقاوت چند برابری در مقابل نفوذ آب در ساعتهای ادوکس تولید شد که مدلی به نام دلفین با این نوآوری بوجود آمد.امروزه این شگرد در چند برند سوییسی به چشم می خورد.

  EDOX HYDRO-SUB

  در این مدل ادوکس واشری در پشت پیچ تنظیم استفاده شد که نوسانات را درعمق آب که با فشار بالا همراه بود را به عنوان اولین ساعت ضد آب تولید کرد.این ساعت تا عمق 500 متر تست فشار آب را گذراند و این نوآوری در اوایل دهه 60 میلادی پیشرفت قابل توجهی در صنعت ساعت سازی بود که ادوکس را به عنوان سازنده ساعتهای بسیار مقاوم در برابر آب در دنیا معروف کرد.

  EDOX BLUEBIRD 1969

  ادوکس مدل پرنده آبی را که ساعتی با شیشه مقاوم در برابر خراش بود را روانه بازار کرد.این ساعت زیبا با قالبی مقاوم در مقابل ضربه با موتور مکانیکی بود.استحکام این ساعت در برابر آب ذره ای از ظرافت ظاهری ساعت کم نمی کرد.امروز بهتر از همیشه شعاری بود که ادوکس را رو به جلو هدایت می کرد.

  اولین ساعت WORLD TIME در دنیا

  ساعت GEOSCOPE اولین ساعت دنیا بود که میتوانست همزمان چندین زمان منطقه ای دنیا را در این ساعت نمایش دهد.این ساعت غیر از ساعت محلی می توانست 50 زمان مختلف جهانی را بصورت همزمان محاسبه کند.

  ثبت جهانی هنوز ادامه دارد

  مهندسان و ساعت سازان ادوکس با طراحی باریک ترین موتور تقویم دار جهان در خانواده LES BEMONTS  طرحی متفاوت در این برند تولید کردند.تولید ساعتی با موتور بسیار نازک به ضخامت 1.4 میلی متر رکوردی جدید برای ادوکس در دنیا به ثبت رساند.

  دستاوردهای بزرگ

  LES BEMONTS HORLOGER 5 به عنوان یک دستاورد واقعی برای ادوکس به حساب می آید.در این مدل اتوماتیک ساعت تنظیم و با صدای زنگ هشدار در زمان تنظیم شده شما را آگاه می سازد.

  مشارکت مهیج با KOENIGSEGG

  8 مارس 2007 در ژنو سوییس در سالن اتومبیل خودرو سوپر اسپرت سوئدی KOENIGSEGG یک همکاری هیجان انگیز با ادوکس را ایجاد کرد و تولید ساعتهای جدید با موتور های کرنوگراف را اعلام کرد.

  CLASS1-TIMEKEEPING

  ادوکس زمان سنج رسمی مسابقات قایقرانی CLASS1 و اولین تولید کننده ساعت های دریایی در رشته قهرمانی می باشد.این مجموعه تطبیق فنی با عملکرد ادوکس را نشان می داد.

  ادوکس زمان سنج WRC

  در سال 2010 ادوکس زمان سنج رسمی مسابقات اتومبیلرانی WRC را بر عهده گرفت و مجموعه ای جدید برای رانندگانی که در برف و یخ,آسفالت شرکت داشتند تولید کرد.

  2012-2013 با شرکای جدید

  در سال 2012 ادوکس زمان سنج رسمی رالی داکار شد و در سال 2013به عنوان زمان سنج رسمی فدراسیون مسابقات کشتیرانی WCF را بر عهده گرفت و در همان سال مدل دلفین ادوکس تولید مدل  جدید خود را به ثبت رساند.

  ادوکس از سال 1884 تا 2014 سالگرد 130 سالگی

  130 سال شرکت ادوکس تولید و توزیع ساعتهای سوییسی و ساخت دست را در اختیار دارد و کارخانه مستقر در لس آنجلس متشکل از ساعت سازان ماهر سوییسی با تجهیزات پیشرفته و با توجه به سنت و دانش بزرگان آن کار می کند.

   

  ساعت مچی ادوکس

  از کجا ساعت ادکس بخرم؟
  گالری ساعت کاظمی واقع در میدان ولیعصر نمایندگی رسمی این برند می باشد
  آیا ساعت ادوکس بدل هم دارد؟
  هنوز از این ساعت مچی ادوکس بدل دیده نشده است
  کیفیت و قیمت ساعت مچی ادوکس چگونه است؟
  این برند از کیفیت بالایی برخوردار است و در رده قیمتی نسبتا بالا عرضه می شود
  نمایش فیلتر