سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  فلسفه ساعت مچی کیواندکیو

   

  این مارک درسال 1976 میلادی تاسیس شد و با تولید ساعت های مکانیکی شروع به کار کرد.در سال 1981 تولید ساعتهای کوارتز آنالوگ و دیجیتال را به تولیدات خود اضافه نمود و در1995 اولین QQ   خورشیدی را معرفی کرد.شرکت کیو اند کیو تا سال 1999 میلادی فروش بیش از 20 میلیون دستگاه ساعت را ثبت کرده است.در 2002 میلادی ساعتهایی از جنس تیتانیوم, استیل و آلومینیومی با باطری های 10 ساله تولید کرد و دو سال بعد اولین ساعت کیو اند کیو با کنترل رادیویی به بازار عرضه شد. سال 2013 سریال SmileSolar  یا خورشیدی ادامه یافت و از محل فروش SmileSolar تامین دو وعده غذای مدرسه هایی در آفریقا و آسیا را بر عهده گرفت که حدود 150.000 وعده غذایی برآورد شد.

  ماموریت این شرکت غنی کردن مردم جهان از ساعت می باشد و این مهم را با یک برند معتبر ژاپنی و قابل اطمینان به نام کیو اند کیو به ارمغان آورد.این برند با ارائه مجموعه های با کیفیت و مقرون به صرفه در تمام دنیا ساعتهای خود را عرضه می کند.

  نام تجاری Q&Q بر گرفته از دو کلمه QUALITY and QUANTITY که به معنای کیفیت بالا و مقرون به صرفه پایه گذاری شده است.به این معنی که برند کیواندکیو این دو ویژگی را از طریق تولید با کیفیت و ساعتهای قابل اطمینان با استفاده از مهارت ساخت ژاپنی ترکیب می کند و برای سراسر جهان ارسال می نماید و شاهد این ادعا این است که از سال 1976، بیش از 500 میلیون ساعت Q & Q توسط مردم از 120 کشور خریداری شده است. با ارائه گزینه های فوق العاده از طرح ها و مجموعه ها، شما هم می توانید یک ساعت را پیدا کنید تا با تمام سلیقه ها,احساسات مطابقت داشته باشد.کیو اند کیو معتقد است که علاوه بر فلسفه تولید ما، "شادی" نیز می تواند در ساعت های ما برای خریداراحساس شود و همین موفقیت کیواند کیو را در طول 42 سال گذشته تامین کرده است.

   

   

  کیو اند کیو Q & Q

  ساعت مچی ارژینال ارزان قیمت چه برندی خوب می باشد؟
  ساعت مچی کیواندکیو ارزانترین ساعت اصل می باشدکه تحت نظارت شرکت سیتی زن تولید می شودکه قیمت بسیار خوب و به صرفه ای دارد و گالری ساعت کاظمی نماینده فعال این برند می باشد
  نمایندگی ساعت کیواندکیو کجاست؟
  گالری ساعت کاظمی در دو شعبه به صورت آنلاین و حضوری ساعت مچی کیواند کیو را عرضه می کند
  نمایش فیلتر