سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی سوئیس میلیتاری | swiss military watch

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  تاریخچه ساعت سوییس میلیتاری

  سوییس کشوری کوچک ولی فوق العاده موفق است و این موفقیت را مدیون کار سخت با کیفیت, قابل اطمینان , دقت و قدرت نوآورانه می باشد.ارتش سوییس همواره در تلاش بوده که ساعتی با کیفیت و دقت بالا در اختیار مردان خود قرار دهد و این محصولات به سبب کیفیت بالا از شهرت جهانی برخوردار هستند.

  برند سوییس میلیتاری از سال 1994 ساخت ساعت مچی را در سوییس آغاز کرده است و این برند زیر نظر موسسه CHORONO AG به عنوان محصول رسمی این موسسه معرفی می شود.این موسسه یک مدرسه آموزشی در یک ساختمان قدیمی که سال 1915 تاسیس شده بود و تا سال 2002 در این ساختمان فعالیت انجام می شد و از سال 2003 به ساختمانی بزرگتر منتقل شد.

  از طراحی تا تولید swiss military در دفتر مرکزی در شهر سولتورن سوییس اجرا و نظارت صورت می گیرد و البته طبق مقررات رسمی ساخت سوییس صورت می گیرد.کیفیت بالا با استفاده از دانش فنی,نوآوری و شایستگی با طراحی زیبا خط مشی برند ساعت سازی سوییس میلیتاری است و این برند در تلاش است تا شهرت بی رقیب ساعت سازی سوییس را حفظ کند.

  ساعت سوییس میلیتاری از موتور eta و روندا و سلیتا بهره می گیرد.

  SWISS MILITARY BY CHORONO به عنوان یک شرکت ساعت ساز تمام استانداردهای لازم را کسب می کند  و مراحل تولید از طراحی تا چاپ صفحه,حک پشت کیس,مونتاژ و بررسی کیفیت را به صورت بصری با بالاترین دقت مورد بررسی قرار می دهد که بدون کوچکترین خطا,ساعت مچی خود را به دست مصرف کننده برساند.

   سوییس میلیتاری بعد از 35 سال سابقه تولید با بیش از 50 کارمند متشکل از طراحان خبره,ساعت سازان متخصص و نیروی بازاریاب دست به دست هم داده اند و در جهت ارتقای این برند فعالیت می کنند و ساعتهایی با تضمین رسمی 5 ساله از سال 2017 و بین المللی عرضه می کنند.

   

  در حال حاضر این برند در بیش از 40 کشور دنیا از جایگاه ثابتی برخوردار است و تصویری از یک برند نظامی دارد.

  آیا ساعت مچی سوییس میلیتاری واقعا در سوییس مونتاژ شده است؟
  بله سوییس میلیتاری از برندندهای مطرح می باشد که در حال حاضر در کشور سوییس ساخته و مونتاژ میگردد
  ساعت سوییس میلیتاری با چه برندهایی قابل مقایسه است؟
  سوییس میلیتاری را می توان با برندهای تیسوت,آدریاتیکا,کاور,سرتینا و ... مقایسه کرد
  نمایش فیلتر