سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی کارل اف بوشرر

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  تاریخچه ساعت کارل اف بوشرر

  بیش از 130 سال تجربه در تولید ساعت
  کارل اف بوشرر
  تاریخ تولید و توسعه این برند ارتباط نزدیکی با شخص کارل فردریش بوشرر دارد.رویایی که منجر به خلق ساعتهایی شد که با زمان حرکت می کردند و به معنای واقعی جذابیت و زیبایی شناختی را به روشهای خارق العاده با هم ترکیب می کردند.در سال 1888 کارل فردریش بوشرر یک فروشگاه جواهر و ساعت در لوسرن سوییس افتتاح کرد و نام او همیشه همراه با خلاقیت و کیفیت و اصالت بود و این فروشگاه سرنوشت دو پسر کارل را از گهواره مشخص کرد.یکی سراغ یادگیری تخصصی در زمینه جواهر و دیگری استاد ساعت سازی شد که امروزه ترکیب این دو مهارت در ساعتهای کارل اف بوشرر به وضوح دیده می شود و آنها را تبدیل به قطعه ای هنری می کند.

  روحی آزاد از سال 1888

  اعتماد به نفس یک پیش شرط ضروری برای تبدیل شدن هر فرد به یک کارآفرین است.اعتماد به نفس کارل فردریش بوشرر مبتنی بر خلاقیت,مهارتهای فنی,احتیاط و پایبندی استوار به اهدافش بود.از زمان تاسیس کارل اف بوشرر حدود 135 سال می گذرد و شرکتی که توسط این چهره اندیشمند به وجود آمده, از آن زمان تنها در مالکیت خانواده بوشرر باقی مانده است.بنابراین,روحی آزاد,استقلال همراه با تداوم کارآفرینی از جزییات بارز برند کارل اف بوشرر هست و پویایی که باعث آینده نگری در این برند می شود.

  مروری بر اقدامات کارل اف بوشرر

  در قرن 19 میلادی ساعت جیبی یکی از لوازم ضروری برای آقایان به شمار میرفت و کارل بر این عقیده بود که در آینده ساعت جیبی جای خود را به ساعت مچی خواهد داد و دیری نگذشت که این اتفاق افتاد و در آن زمان بود که پسران کارل ادوارد و ارنست بوشرر در این شرکت شروع به کار کردند.
  در دهه 1950 خط تولید کاملی از موتور کرنوگراف را توسعه داد و همراه آن ساعتهایی با نشان دو زمان متفاوت را طراحی کرد که با استقبال بی نظیری همراه شد.
  در دهه 1970 ساعتهایی با دقت بالا تولید کرد که مجهز به موتور کرنومتر بود و کارل اف بوشرر به سرعت به سه سازنده برتر ساعت با دقت بالا با استفاده از موتور سوییسی کرنومتر تبدیل شد.نقطه عطف این ساعتها که به ابر کمپرسور ارشمیدوس معروف شد مقاوت 200 متری در برابر آب با استفاده از دو زمان متفاوت در درون صفحه نمایش ساعت بود.
  دهه نود زمانی طلایی برای کارل اف بوشرر بود و با طراحیهای جسورانه این دهه را پشت سر گذاشت.زمانی که ساعتها از نظر دقت و کیفیت به بلوغ خاصی می رسند طراحان به فکر تجدید نظر در کدهای خود می کنند و کیفیت را همراه با زیبایی عجیب خلق می کنند.در دهه نود ساعتهای مکانیکی نقش مهمی را در صنعت ساعت سازی سوییس ایفا کردند.
  در سال 2013 کارل اف بوشرر اولین ساعت مچی توربیلون را در دنیا با ذخیره انرژی 55 ساعت عرضه کرد.
  در 2019 به سبب احترام به تاریخچه تولید ارزشمند این برند,کارل اف بوشرر خط تولید مدلهای هریتیج را راه اندازی کرد که بیش از 130 سال تجربه در تولید این مدلها نهفته بود.
  مدلهای ساعت کارل اف بوشرر اکنون در وبسایت گالری ساعت کاظمی قابل عرضه می باشد.

   

  ساعت مچی لوکس از چه برندهایی خوب است؟
  برندهایی مانند کارل اف بوشرر,موریس لاکروا,تگ هوئر,ابرهارد از جمله برندهای لوکسی هستند که در وبسایت گالری ساعت کاظمی قابل عرضه می باشد
  از کجا ساعت کارل اف بوشرر تهیه کنم؟
  گالری ساعت کاظمی نمایندگی ساعت مچی کارل اف بوشرر می باشد
  نمایش فیلتر