سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

برند تیسوت یک ساعت موفق از گذشته را احیا می کند.

    يکشنبه 28 آبان

تیسوت یکی از نام‌های بزرگ ساعت‌سازی سوئیس است که بیش از 160 سال سابقه دارد. این شرکت که در سال 1853 در شهر Le Locle  تأسیس شد، همواره با فناوری‌های پیشگامی مانند اولین ساعت مچی ضد مغناطیسی در سال 1930 و اولین ساعت با فناوری لمسی درست قبل از آغاز هزاره جدید توجه را به خود جلب کرده است.
امروزه، تیسوت یک کمپانی جهانی با مراکز فروش در 160 کشور و بیش از چهار میلیون صادرات در سال است. این تعجب آور نیست، زیرا این برند سنتی انواع چشمگیر ساعت های مچی با کیفیت بالا را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد. از ساعت‌های شیک و زیبا گرفته تا کرنوگراف‌هایی که از موتوراسپرت و ساعت‌های غواصی حرفه‌ای گرفته تا ساعت‌های زنانه و ساعت‌های هوشمند پیچیده، تیسوت در بسیاری از زمینه‌ها تخصص قابل توجهی دارد.

اکنون، برند تیسوت یک ساعت موفق از گذشته را احیا می کند:
Tissot Heritage 1938 Automatic COSC 
تجسم زیبایی شناسی طراحی 1938که همچنان به روز و مورد پسند علاقمندان ساعت های خاص و کلاسیک است. قاب آن 39 میلی متر قطر دارد و از فولاد ضد زنگ 316 ساخته شده است.
این مدل با موتور اتوماتیک و تأیید شده توسط کمپانی  کرنومتر معرفی شده است. شما می توانید فرآیند حرکتی ساعت را هنگام کار از طریق قاب کریستالی یاقوت کبود تماشا کنید. صفحه های سندبلاست شده توسط یک کریستال یاقوت کبود  محافظت می شود.
 این مدل با بند حصیری  موجود است و با قیمت 1050 دلار به فروش می رسد و با بند چرمی قیمت 825 دلار است.