سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

سازندگان قلب ساعت-بخش اول-روندا RONDA

    دوشنبه 21 خرداد

 

 

زمان همدم ثابت ماست,اما حتی ساعتهای عجیب و غریب هم نیاز به یک حرکت قابل اطمینان برای نگه داشتن نظم زمان دارند و کشور سوئیس به عنوان یک تولید کننده از بهترین  پیشروان این حرکت محسوب می شود و شهرت خود را به عنوان یک دست اورد جهانی حفظ کرده است.

اکنون پس از چندین دهه تعهد با سازمانی که امروزه یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشین آلات الکترونیکی و مکانیکی با دقت بالا و طراحی مدرن است و با نام تجاری روندا فعالیت می کند. فعالیت ما در محدوده وسیعی از تولید موتور محرک جهت ساعتهای زیبا اعم از ورزشی و کلاسیک در ساعت های منحصر به فرد ترسیم شده است که برای بخش بازار لوکس عرضه می شود.

ریشه های سوئیس , افق های بین المللی :

روندا یک شرکت منتسب به سوئیس است که ریشه های آن در منطقه بازل است. این شرکت توسط ویلیام موسل در ولسوالی والدنبورگ در سال 1946 میلادی تأسیس شد و اکنون در لاوسن مستقر است.

شرکت روندا در طول سال ها به طور پیوسته گسترش یافته است و گروه Ronda  هم اکنون در پنج منطقه فعالیت می کند که دو تأسیسات تولیدی آن در جنوب سوئیس، یکی در منطقه جورای سوئیس غربی، یک تولیدی در تایلند و یک دفتر فروش در هنگ کنگ را شامل می شود و در مجموع، این شرکت در عملیات سوئیس و آسیا حدود 1500 پرسنل فعال دارد.

مستقل و پویا:

 روندا به دلیل اینکه پس از چند دهه تولید به عنوان یک شرکت خانوادگی محسوب می شود و اکنون در دست نسل سوم است, ارزش زیادی برای حفظ استقلال کامل خود دارد. این یک اعتبار است و یک مزیت کلیدی برای مشتریان ،که ما را قادر می سازد تا استراتژی کسب و کار خود را تعریف و توسعه دهیم و با توجه به درک متقابل مشتریان,پاسخ صحیح و دقیق ارائه دهیم. این واقعیت که ما خودمان چنین موقعیت معتبری را در بخش تولید ساعت احساس میکنیم و این فکر باعث تلاش بیشتر نسبت به تولید قابل قبول در بازارمی باشد.

متعهد به خانه خود در سوئیس:

ما قاطعانه به ریشه های خود در سوئیس متعهد هستیم. علاوه بر طیف گسترده تولیدات موتور مکانیکی و کوارتز با کیفیت بالا،همچنین خدمات مونتاژ ساعت مچی سوئیسی را در مجموعه روندا نیز ارائه می دهیم .

تکنولوژی بالا:

روندا آخرین فن آوری ها را در تولیداتش بکار می گیرد و به طور گسترده ای در سطح بین المللی به عنوان یک نوآور و پیشرو شناخته می شود. با این وجود، تخصص اصلی این شرکت در تولید و مونتاژ قطعات میکرو فناوری است و فرایند  تولید,ترکیبی از مهارت های دستی و اتوماسیون می باشد که از یک پایه محکم برای ارائه نوع بهره وری و کیفیت پایدار برخوردار است و Ronda مترادف با تخصص دقیق سوئیس شده است.

تخصص حرفه ای:

ما در روندا مسیری را برای ایجاد تماس های شخصی و نزدیک با تمام شرکای تجاری ایجاد کرده ایم و به این ترتیب قادر هستیم تا به طور هدفمند محصولات نوآورانه ای را توسعه و ارائه دهیم. پرسنل هوشمند و ورزیده ما با  کار خلاقانه برای تولید اقلام و قطعاتی که مشتریان در بازارهای مختلف خود نیاز دارند,در تلاش هستند . سیستم کارآمد کنترل کیفیت ISO 9001 تضمین می کند که هر محصول روندا مطابق با استانداردهای دقیق در طراحی و کیفیت است. 

پاسخهای سریع:

با توجه به بازارهای مداوم در حال تغییر، عرضه سریع محصولات برای موفقیت هر شرکت ضروری است. روندا مدتهاست این روش را به رسمیت شناخته، و در پاسخ به این ضرورت,سیستم خدمات تدارکات تکاملی خود را توسعه داده است و اجرای این روش دردنیا ما را به یک نهاد انعطاف پذیر تبدیل می کند تا با اطمینان کوتاه ترین زمان واکنش مناسب و سریع را داشته باشیم و همچنین از شرکای قابل اطمینان در هر فرایند برنامه ریزی تولید سازنده بهره مند شویم.

منبع : سایت رسمی شرکت روندا RONDA