سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

عجیبی ترین ساعت های دنیا

    يکشنبه 12 تیر

عجیب ترین ساعت های دنیا

ساعت سازی خود یک هنر است که فرد سازنده می تواند محصول خود را به هر شکل و نوعی تولید کند،واقعا هیچ قانونی در مورد اینکه یک ساعت باید چگونه باشد وجود ندارد و فرد سازنده بسته به سلیقه خود محصول را تولید می کند.در قسمت زیر ما نگاهی به چند نمونه از عجیب ترین ساعت های تولید شده می اندازیم.

 

1-MB&F HM4 Thunderbolt

استایل در عین حال مدرن اما عجیب این ساعت را منحصر به فرد کرده است ،به عنوان یک ساعت کاری قابل اجرا و در واقع یکی از خوانا ترین ساعت هایی است که شرکت MB&F به ارمغان آورده است که میتوان این مدل را به خلبانان پیشنهاد داد قیمت این مدل 158000 دلار اعلام شده است.

 

 

2-Devon Works Tread 1

مرکز اصلی تولید این مدل در شهر زیبای لس آنجلس قرار دارد،این مدل عملا هیچ شباهتی به تصویری که با شنیدن کلمه «ساعت» در ذهنتان می بینید ندارد.آسان تر است که آن را به عنوان یک ابزار الکترونیکی در نظر بگیریم.با وجود ابعاد بزرگ این ساعت،به راحتی روی مچ دست قرار میگیرد و استایلی متفاوت را برای شما فراهم می سازد.قاب کریستالی پلی کربنات مستطیلی و بسیار سخت و مقاوم این ساعت را به طوری خاص کرده است.این مدل با قیمتی حدود 175000 دلار به فروش می رسد اما هنوز یک مهندسی خارق العاده است.

 

 

 

 

3-Uwerk UR-CC1 King Cobra

هیچ لیستی از عجیب ترن ساعت ها بدون حداقل یک مورد از ذهن گرایان سوئیسی Uwerk کامل نمی شود.این مدل دارای یک بازخوانی خطی است که شباهت جزئی به سرعت سنج یک موستانگ قدیمی است.زمان با میله های پیشرونده در امتداد ترازئ نشان داده میشود.دقیقه ها به طور پیوسته درحال حرکت هستند و ساعت ها در حال پرش هستند،همگی توسط یک کالیبر سیم پیچ خودکار قابل مشاهده از بالای صفحه و در امتداد کناره های ساعت کنترل می شوند.یکی از قابلیت های جالب این ساعت نصب شدن یک سیستم جذب شوک پنوماتیک است که ساعت را از لرزش و ضربه ناگهانی محافظت می کند.این ساعت فقط با دو نسخه تولید شد با طلای سفید و طلای سیاه رنگ شده ساخته و هر دو با قاب پشتی تیتانیوم و از هر نسخه فقط به تعداد 25 ساعت موجود است.

 

 

 

4-Jacob & Co. Twin Turbo Furious La Montre Noire Bugatti

این قطعه میلیون دلاری ساخت برند بزرگ و معروف بوگاتی یک ساعت کاملا منحصر به فرد با ظاهری خاص یکی دیگراز عجیب ترین ساعت های دنیاس.این ساعت نشان دهنده نمایشی دیوانه کننده از مهارت فنی است. این محصول بی نظیر اما عجیب شرکت بوگاتی با قیمتی حدود 1000000 دلار معرفی شده است و در عین حال طرز تفکر خاص و عجیب این کمپانی  جیکوب اند کو را به تصویر می کشد.

 

 

                   

 

 

5-SWATCH x Bape Tokyo

Bape،یک برند محبوب پوشاک خیابانی است که با استادان ساعت سازی شرکت سواچ همکاری می کند. که این ساعت محصول یکی از همکاری های این دو برند است.این ساعت در سه رنگ مشکی،خاکستری و سفید تولید شده است که هر سه دارای بند چاپی چند رنگی هستند که جذابیت بصری جالبی را نشان می دهد.حاشیه این محصول نام های مجموعه ای از نقاط مهم جهانی را فهرست میکند که می توان گفت سرگرم کننده و شیک است.این ساعت مچی یک قطعه مقرون به صرفه است که با مبلغ 225 دلار استرالیا عرضه شده است.

 

 

 

6-Hermes Arceau Pocket AAAAARGH

قطعا این ساعت جیبی می تواند یکی از عجیب ترین ساعت های دیده شده باشد.چهره ترسناک رکس تیرانوساروس داخل محفظه طلای سفید که با قیمت  490000 دلار استرالیا عرضه شده است محصولی متفاوت را نشان می دهد.