سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

باطری مناسب برای ساعت من کدام است ؟

    دوشنبه 10 اردیبهشت

باطری ساعت


یکی از مهمترین موضوع هایی که باید خیلی به آن توجه کنید
حتما شما یک ساعت مچی دارید یا تصمیم دارید تهیه کنید پس باید در مدت زمان نه چندان دور اگر ساعت خودتان را دوست دارید برای تعویض باطری به یک تعمیرکار(نمایندگی) مراجعه نمایید , هرچند برای بعضی از افراد جامعه تعویض باطری ساعت کار سخت یا خاصی نباشد اما این کار مخصوصا اگر ساعت خودتان را دوست دارید یا هزینه زیادی بابت  خرید آن داده اید دارای اهمیت بالایی می باشد پس هیچ وقت ساعت خودتان را برای تعمیر یا تعویض باطری به فروشگاه های غیره (غیر از نمایندگی ها) نسپارید . در بازار ایران باطری های زیادی با برند های زیادی هستند که می توانید برای ساعت خود انتخاب نمایید اما بهترین باطری ها باطری های سوئیسی هستند که از عمر بیشتر و امنیت بالاتری برخوردار هستند .


عمر باطری :

عمر باطری در شرایط خاص متفاوت می باشد این شرایط از قبیل نوع موتور , شماره باطری  و قابلیت های ساعت هستند برای مثال مقدار باطری مصرفی برای ساعت کرنومتر داری که از قابلیت کرنومتر به مقدار زیادی استفاده می کند یک سوم می شود و همان ساعت بدون استفاده از این قابلیت زمان بیشتری را طی می کند .

باطری های اولیه:

بسیاری از شما ساعت هایی داشته اید که بعد خرید حتی تا 5 سال احتیاج به تعویض باطری نداشته اند و در مقابل هستند کسانیکه ساعتی خریده اند و یک  ماه بعد احتیاج به تعویض باطری داشته اند دلیل این موضوع به زمان تولید ,بسته بندی,ارسال,خرید شرکت و در نهایت خرید فروشگاه و خرید مشتری دارد. زمان بین تولید و خرید مشتری امکان دارد بین سه ماه تا سه سال برسد و این تاثیر گذار در عمر باطری می باشد .  

بیشتر ساعت های سوئیسی که تولید و به فروش میرسند از باطری های رناتا RENATA استفاده میکنند که از عمر و امنیت بالایی برخوردار هستند . بیشتر نمایندگی های برند های سوئیسی از این برند باطری استفاده می کنند

باطری رناتا

باطری های استفاده شده در فروشگاه های کاظمی از این برند و دارای تاریخ مصرف می باشند.

لازم بذکر است امروزه فروشگاه های مختلف نسبت به شرکتهای طرف قرار داد , محصولات ارائه شده را با گارنتی باطری ارائه می کنند و تمامی محصولات فروشگاههای کاظمی تا 3 ماه گارانتی باطری دارند .