سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مردانه ادوکس با کد 87003318D2AID

    دوشنبه 27 بهمن

سلام و عرض ادب خدمت همراهان گالری ساعت کاظمی

در خدمتتون هستیم با یکی از ساعت های بی نظیر و  فوق العاده خاص دنیا از برند ادوکس، نسخه فوق العاده محدود که برای ادای احترام به نیروی دریایی کشور امارات تولید شده است.

   87003 318D2 AIDو از خانواده گرند اوشن و به رفرانس Cape Horn Superخب این شاهکار سوئیسی ادوکس به نام

می باشد.

این نسخه خاص در سال 2010 میلادی و به تعداد 20 عدد تولید شد. ساعتی فوق العاده لوکس که به لطف تولید محدود یکی از کمیاب ترین ساعت های حال حاظر دنیا شد و همین خصیصه دلیلی شد تا این ساعت به یکی از کلکسیونی ترین ساعت های موجود در بازار جهانی تبدیل بشه اما تولید محدود تنها دلیل خاص بودن این ساعت نبود

 موتور این ساعت از نوع اتوماتیک سوئیسی زنگ دار EAT کالیبر 87 با مدل موتور 2892-A2 و فرکانس 28800 در دقیقه به همراه 21 سنگ قیمتی و ذخیره 42 ساعته انرژی می باشد.

قاب گرد 45 میلیمتری با ضخامت 14  ساخته شده از فولاد ضد زنگ مناسب برای دست های با دور مچ محدوده 20 سانتی متر، زه این ساعت ساخته شده از طلای 18 عیار و قاب پوشیده شده از حدود 190 الماس با تراش برلیان است، جاداره یک توضیح مختصری در مورد الماس ها بگم. خیلی از مواقع شده که بخواهید جواهر یا ساعتی بخرید که داخل آن از سنگ های قیمتی استفاده شده که نوع سنگ داخل محصول برلیان معرفی کرده باشن به عنوان مثال خیلی از مغازه ها یا فروشگاه های اینترنتی این ساعت با سنگ برلیان معرفی کردن و خیلی از مردم برلیان یک نوع سنگ قیمتی تصور میکنند و خیلی های دیگر هم الماس و برلیان یکی تصور میکنند در صورتی که این یک تصور غلطه در واقع برلیان یک نوع تراش برروی سنگ الماس هست با ریشه ای سوئیسی، در تراش برلیان، سعی میشود که هرچه بیشتر از قبل جلوه‌های بصری سنگ الماس را به نمایش بگذارند، پس اگر جای برای خرید جواهرات و ساعت های که داخل آن ها الماس استفاده شده، دید که برای معرفی سنگ ها از برلیان نام بدند در جریان باشید که منظور الماس ایست که تراش برلیان خورده و این ساعت هم از این قاعده مستثنا نیست و سنگ های الماس بکار رفته داخل آن همگی تراش برلیان خورده اند.

شیشه از جنس یاقوت کبود ضد خراش آنتی رفلکس، صفحه اسکلتون که تحرک اجزای داخلی موتور را به نمایش می گذارد، درب پشت ساعت نقشه جهان نما با تعبیه دریچه ای که داخل موتور را نمایان میکند و در اون قسمت شما به پیچ تنظیم موتور دسترسی پیدا میکنی که اختلاف در کار ساعت را با تنظیم اون پیچ به حداقل میرساند. وزن این ساعت 157 گرم است که برای این ساعت با بند چرم کمی سنگین می باشد. دکمه در کنار عدد 8 ساعت طراحی شده که وظیفه زنگ ساعت را به عهده دارد.

بند چرم از پوست کرکودیل با رنگ قهوه ای و مجهز به قفل کلیپسی که برای استحکام بیشتر با پیچ به قاب متصل شده است.

مقاومت تا عمق صد متر در برابر آب از ویژگی های دیگر این ساعت می باشد.

همان طور که اول گفتیم این ساعت تولید محدود بوده و فقط به تعداد 20 عدد از آن ساخته شده است که نمونه موجود در اختیار ما دهمین ساعت تولیدی بوده که فقط همین یک نمونه هم داخل ایران موجود میباشد، این ساعت با جعبه اختصاصی این مدل همراه با شناسنامه و دوسال گارانتی معتبر بین المللی شرکت جام جم ایران به فروش میرسد.