سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

تحلیل و بررسی ساعت مچی لوکس ادکس کد 011233BUCANBUN

    چهارشنبه 10 دی

تصمیم داریم در این مقاله ساعت مچی لوکس ادوکس  011233BUCANBUN از خانواده گرند اوشن را بررسی کنیم

طراحی و مشخصات ظاهری

در طراحی این ساعت مردانه ادکس از بند فوم یا رابر استفاده شده است که نسبت به بند های چرم بسیار مقاومت بالاتری دارند و برای امنیت بیشتر و استفاده راحت تر از قفل کلیپسی استفاده شده است.

هرچند استایل های مختلف در شرایط مختلف متفاوت می باشند اما این ساعت را به دلیل استفاده از بند رابر و قابلیت هایی چون ضد آب بودن تا 300 متر و همچنین کرنوگراف داخل صفحه می توان یک ساعت کلاسیک اسپرت نامید.

در طراحی این ساعت از عقربه ها و اندکس های شب نما دار استفاده شده و روی قاب این ساعت زه چرخان و داخل صفحه زه تاچی متر تعبیه شده است.

موتور ساعت و قابلیت های آن

موتور این ساعت از نوع اتوماتیک 24 سنگ و کالیبر 011 می باشد که بر روی لنگر این موتور اتوماتیک واژه   EDOX maitres horlogers به معنی ادوکس استاد ساعت سازی با رنگ طلایی ثبت شده است .

از قابلیت های متعدد این موتور می توان به کرنوگراف , تقویم , روزشمار و نمایش میزان شارژ موتور اشاره کرد .

دسته کوکی پیچی این ساعت به همراه واشر دوبل باعث شده که این ساعت تا عمق 300 متر در مقابل نفوذ آب مقاومت کند و این ساعت را در خانواده grand-ocean  جای دهد.

شب نماهای روی عقربه و اندکس های این ساعت بسیار خوب عمل می کنند به شکلی که در عمق آب (شب) به راحتی بتوان ساعت را تشخیص داد.

گارانتی

شرکت محترم جام جم نماینده رسمی این برند در ایران تمامی خدمات و پشتیبانی برند لوکس و با کیفیت ادکس را به عهده گرفته است , مدت زمان این پشتیبانی 2 سال به صورت بین المللی می باشد و مواردی که شامل گارانتی می باشد حدودا در تمامی برندهای ساعت به یک شکل می باشد که برند ادوکس هم تمامی محصولات خود را از بابت کارکرد , ضد آب بودن , رنگ قاب و اصالت کالا پشتیبانی(گارانتی) می نماید.

در ادامه فیلم بررسی این ساعت را با هم میبینیم

 

با سپاس از همراهی شما