سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

روش تنظیم و استفاده از قابلیت های کاسیو از خانواده BABY-G مدل BGA-150CP-4BDR

    پنجشنبه 5 تیر

روش تنظیم و استفاده از قابلیت های کاسیو از خانواده BABY-G  مدل BGA-150CP-4BDR

پخش فیلم از یو تیوب

پخش فیلم از آپارات
 

 

این ساعت دارای سه صفحه دیجیتالی می باشد که صفحه دیجیتالی سمت راست ساعت دیجیتال، صفحه سمت چپ ثانیه شمار و صفحه پایین شرت کات نمایش میدهد، روی صفحه اصلی با فشار دادن دکمه دی می توان روز هفته و تاریخ داشته باشیم

برای تنظیم این ساعت ابتدا دکمه ADJUST  یا  A را به مدت چند ثانیه نگهدارید پس از آن ثانیه شمار ساعت شروع به چشمک زدن می کند که می توان با فشار دادن دکمه D ساعت را ریست کنیم

با فشار دادن دکمه B وارد حالت DSD که روی نمایشگر پایین نماد قسمت DSD شروع به چشمک زدن میکند در نظر داشته باشید شش ماه اول سال حالت DSD باید روشن و در شش ماه دوم سال باید خاموش باشد.

حالت شهر محل سکونت هستش که به اختصار نوشته شده و با فشار دادن دکمه D می توان آن را تغییر داد، در صورتی که ساعت مچی دیجیتال شما مشکل تنظیم بودن داشته باشد شما می توانید به صورت دستی ساعت خود را تنظیم کنید.

حالت بعدی 24 ساعته یا 12 ساعته بودن ساعت هست که به طور مثال ساعت یک با عدد 13 یا 1 به شما نمایش بدهد.

حالت بعدی تاریخ این ساعت هست، در نظر داشته باشید تاریخ ساعت های دیجیتالی حتما باید روی حالت میلادی باشد چرا که دستی از این حالت خارج کنید به مرور زمان تاریخ ساعت بهم می خورد و ساعت از حالت کالیبره خارج می شود.

حالت LT یا نور ساعت که بین یک تا سه ثانیه متغیر میباشد که با فشار دادن دکمه C در هر حالتی می توانید نور صفحه را روشن کنید.

پس از پایان تنظیمات به قسمت اول بر میگردیم و با فشار دادن دکمه A این تنظیمات ذخیره می شود.

برای استفاده از ویژگی های این ساعت کافی ست روی حالت اصلی ساعت دکمه B فشار بدهیم.

اولین گزینه wold taim یا ساعت جهانی ست که می تواند متغیر باشد که با نگهداشتن دکمه A می توان روی شهری که مد نظرتون هست تنظیم کرد با فشار دادن همین دکمه ذخیره می شود و با زدن دکمه B وارد حالت بعدی که تایمر هست می شویم که می تواند برای ما معکوس شمار باشد که با فشار دادن دکمه D استارت، با همین دکمه استاپ و با دکمه A ریست میشود.

حالت بعدی کرنومتر یا زمان سنج هست که به همین شکل با فشار دادن دکمه D استارت با همین دکمه استاپ و با دکمه A ریست می شود.

حالت بعدی آلارم هست که این ساعت قابلیت ذخیره چهار زمان متفاوت برای هشدار دارد که شما می توانید روی هر قسمت با نگهداشتن دکمه A تنظیمات مربوط به اون هشدار انجام بدهید.

روی حالت آلارم با نگهداشتن دکمه D وارد قسمت اسنوز می شوید، اسنوز اگر روی حالت روشن باشد آلارم شما که به صدا در آمد با فشار دادن هر دکمه ای هشدار قطع میشود اما بعد از پنج دقیقه مجددا این هشدار فعال می شود. اسنوز می تواند روی حالت روشن یا خاموش باشد.

حالت بعدی سیگنال هستش که اگر روشن باشد ساعت هر یک ساعت یک بار هشداری را برای شما به صدا در می آورد.

حالت بعدی تنظیمات دستی هست که در صورتی که ساعت دیجیتالی با ساعت عقربه ای هم خونی نداشته باشد با نگهداشتن دکمه A وارد تنظیمات شده و با زدن دکمه D می توانید ساعت عقربه ای را با ساعت دیجیتال تنظیم کنید و پس از آن با فشار دکمه A این تنظیمات ذخیره می شود و با فشار دکمه B به حالت اصلی ساعت بر میگردیم.

 

تنظیمات این ساعت تمام شد امیدواریم این ویدئو کمک کرده باشه که ساعت خود را به خوبی تنظیم کنید و از ویژگی های ساعت به خوبی استفاه کنید.

انتقادات و پیشنهادات های شما باعث میشود خدمات بهتری را به شما ارائه بدهیم

گالری ساعت کاظمی