سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

روش تنظیم ساعت کاسیو Baby-g مدل bga-225g-1adr

    سه‏ شنبه 16 اردیبهشت
روش تنظیم ساعت کاسیو BABY-G مدل BGA-225G

در این فیلم روش تنظیم و ریست کردن ساعت های کاسیو مدل baby-g مدل BGA-225G با شما مرور کنیم. این ساعت بخاطر صفحه کوچکی که دارد چند قابلیت مختلف را در یک نمایشگر جای می دهد، که روی حالت اصلی ساعت با فشار دادن دکمه ADJUST شما می توانید تاریخ، روز هفته و ثانیه شمار را داشته باشید که شما می توانید بر روی هر کدام از این حالت های مد نظر تنظیم کنید، برای تنظیم این ساعت ابتدا دکمه ADJUST  را به مدت 5 ثانیه نگهدارید تا هشدار کوچکی از ساعت بشنوید پس از آن کلمه ای شروه به چشمک زدن می کند که مخفف نام شهر محل سکونت شماست، که با فشار دادن دکمه SEATCH می تواندید آن را تغییر دهید، در این مرحله ما باید ساعت را در حالت UTC قرار دهیم، UTC همان ساعت هماهنگ جهانی می باشد. پس از آن با فشار دادن دکمه MODE وارد مرحله بعد که همان DST هست می شویم همواره بر روی خاموش OFF می باشد، پس از آن تنظیمات مربوط به 12 یا 24 ساعته نمایش دادن ساعت را تنظیم میکنیم، حالت بعدی تنظیم ثانیه شمار است که باید با UTC تنظیم شود.

نکته: تقویم این ساعت بر حسب تقویم میلادی می باشد و اگر به شمسی تنظیم کنید روزهای هفته را اشتباه نمایش می دهد.

پس از آن حالت KEY هست که مربوط به تنظیمات صدای ساعت می باشد.

حالت بعدی مربوط به نور صفحه می باشد که با حروف LT نمایش میدهد و بین 1 تا 3 ثانیه متغییر می باشد بعد از تنظیم نور صفحه به حالت اول بر میگردیم که با فشار دادن دکمه ADJUST تنظیم ذخیره میشود و ساعت شما به صورت اتوماتیک زمان UTC نمایش میدهد، پس از آن دکمه ADJUST را 5 ثانیه نگه میداریم با چشمک زدن نام شهر آن را روی تهران THR قرار میدهیم، مجدد دکمه ADJUST را فشار میدهیم تا ساعت زمان را به وقت شهر ما نمایش دهد.

برای استفاده از قابلیت های این ساعت در حالت اصلی یکبار دکمه MODE را فشار می دهیم.

حالت اول کانتر COUNTER یا شمارنده نام دارد و می شود برای فعالیت های ورزشی استفاده کرد کارکرد این قابلیت مانند صلوات شمار می باشد، با دکمه های SEARCH زیاد و با دکمه ADJUST کم می شود.

حالت تاید TIDE نام دارد که به شما جزر و مد دریا را نمایش می دهد.

حالت WT یا ساعت جهانی نام دارد که می توانید زمان یک کشور دیگر را همزمان با تایم اصلی داشته باشید، در این حالت عقربه ها ساعت محل سکونت را نمایش میدهند و قسمت دیجیتال زمان دوم را برای شما نمایش می دهد.

حالت کرنومتر ساعت که با دکمه SEARCH شروع و با همان دکمه متوقف و با دکمه ADJUST ریست(صفر) می شود.

حالت تایمر TIMER یا معکوس شمار که می تواند تا 60 دقیقه معکوس بشمارد و در انتها با آلارم هشدار دهد.

حالت آلارام ALM هست که برای هشدار دادن در زمان مشخصی کاربرد دارد.

حالت سیگنال SIG که با فعال کردن آن ساعت راس هر ساعت تک زنگی را به عنوان هشدار به صدا در می آورد.

بر می گردیم به صفحه اصلی ساعت، شما می توانید در حالت آماده به کار در صفحه دیجیتال ساعت ثانیه شمار، تاریخ و یا روز های هفته تنظیم کنید، در نظر داشته باشید اگر در شش ماه اول سال هستید DST ساعت را روشن نمایید.