سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

معرفی ساعت هوشمند Emporio Armani Connected 2018

    چهارشنبه 27 تیر

این محصول که نسبت به نسخه قبلی پیشرفت چشمگیری داشته از امکانات متنوعی نظیر GPS و نمایشگر ضربان قلب بهره می‌برد که آن را در این زمینه با اغلب رقبا برابر می‌کند. ساعت هوشمند آرمانی ضد آب است. پس می‌توانید با خیال راحت در روزهای بارانی یا وقتی به استخر می‌روید از آن استفاده کنید. به لطف NFC امکان پرداخت با Google Pay وجود دارد. همچنین مانند همه ساعت‌های جدید مبتنی بر Wear OS از نعمت وجود دستیار صوتی گوگل هم برخوردار هستید.

در کنار همه این مزایا یک نقطه ضعف به چشم می‌خورد که پردازنده قدیمی آن است. هرچند این امر خیلی هم تعجب برانگیز نیست. چراکه در حال حاضر توجه ویژه‌ای به پردازنده گجت‌های پوشیدنی‌ نمی‌شود و علی‌الحساب باید روزگار را با همان Snapdragon Wear 2100 به کار رفته در نسخه قبلی سر کنید. برای ارتباط گجت با گوشی لازم است Android 4.4 Kitkat یا iOS 9.3 به بالا داشته باشید.

تا عرضه در بازار جهانی نهایتا تا آخر این ماه چشم انتظار می‌مانید و برای خرید لازم است دست کم 295 دلار در جیب داشته باشید. هرچند شاید بهتر باشد حدود 3 ماه تا اکتبر، زمان معرفی مدل رقیب یعنی Diesel On Full Guard 2.5 دندان به جگر بگذارید. البته هنوز قیمت این محصول مشخص نیست و صد البته، قیمت دلار در آن زمان.

منبع:جی اس ام