سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

نسل جدید ساعت های هوشمند به زودی معرفی می شوند

    سه‏ شنبه 9 شهریور

شرکت فسیل نسل پیشین ساعت‌های هوشمند خود را که Gen 5 نام داشتند، در سال ۲۰۱۹ معرفی کرد؛ حالا نیز مشخص شده که این شرکت قصد دارد در روز ۳۰ آگوست (۸ شهریور) از نسل جدید این ساعت‌های هوشمند که Gen 6 نام گرفته‌اند، رونمایی کند.

فسیل صفحه تیزری را در وبسایت خود برای این ساعت ایجاد کرده و با وجودی که در این صفحه اشاره‌ای به تاریخ ۳۰ آگوست (۸ شهریور) نشده است، اما یک ایمیل توسط این شرکت با زمان شماری که به عرضه این ساعت ختم می‌شود به رسانه‌ها ارسال شده است. این شرکت تیزری ویدیویی نیز از این محصول در صفجه فیسبوک خود منتشر کرده است.

فسیل هنوز جزئياتی درباره سری Gen 6 در میان نگذاشته است، اما با استناد به برخی شایعات اخیر، این ساعت هوشمند در سایز‌های ۴۲ و ۴۴ میلی متری عرضه شده و پردازنده آن از نوع کوالکام اسنپدراگون 4100+ خواهد بود. نمایشگر ۱.۲۸ اینچی این ساعت از نوع اولد بوده و با قابلیت Always-On عرضه می‌شود.

اکثر مدل‌های این ساعت تا عمق ۵۰ متری در برابر نفوذ آب مقاوم بوده و عمر باتری ۲۴ ساعته دارند. این باتری در مدت ۳۰ دقیقه از ۰ به ۸۰ درصد شارژ خواهد رسید. در امر سلامتی، Gen 6 به همراه قدم شمار، سنسور ضربان قلب، سنسور اکسیژن خون و GPS داخلی عرضه خواهد شد.