سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

قاب و بند شفاف بر سری جی شاک کاسیو

    چهارشنبه 5 خرداد

کاسیو به تازگی تمام موجودی اکثر ساعت های مشهورش را به فروش رسانده و یکی از جذاب ترین این ساعت ها، ساعت جی شاک GA2100SKE-7A بوده است. ظاهر ساده اما جذاب این ساعت طرفداران بسیاری را به سمت خود متمایل کرد. هرچند که این ساعت جزو ساعت های تولید محدود معرفی نشده، اما موجودی اولین گروهی که به بازار عرضه شد، به اتمام رسیده است.

 

 

 

کلکسیون جدید GA2100 از سری ساعت هایی است که در رنگ های بسیار متنوع طراحی شده است. مسئله ای که ساعت GA2100SKE-7A را از نمونه های مشابه متمایز می سازد، این است که از گروه ساعت های شفاف است. این گروه از جی شاک ها همراه با قاب و بند هایی از جنس های شفاف طراحی شده اند. کلکسیونر ها علاقه خاصی به این ساعت نشان داده اند؛ که از دلایل آن، علاوه بر جنس و ظاهر بدیعشان، می توان به شکل 8 ضلعی قاب اشاره کرد که یادآور کلکسیون رویال اوک از برند اودمار پیگه است.

این ساعت به مقدار 200 متر مقاومت در برابر آب دارد. عرض قاب 8 ضلعی آن 45.4 میلی متر است و 11.8 میلی متر ضخامت دارد. فاصله بین دو سربند آن نیز 48.5 میلی متر لحاظ شده است.  

 

 

 

قاب های شفافی که کاسیو از آنها در ساعت هایش استفاده کرده است، تکنولوژی نسبتا جدیدی به حساب می آیند. تا به همین روزها، ساعت سازان ساختن جنسی پایدار و شفاف که با تغییر رنگ نیز مواجه نشود را کاری سخت تلقی می کردند. چراکه قبلا، برای ساخت قاب های شفاف از جنس پلاستیک استفاده می شد که پس از مدتی استفاده تغییر رنگ می داد و به طیف زرد متمایل می شد. کاسیو به جای جنس های پلاستیکی، از رزین استفاده کرده که به دلیل عناصر سازنده متفاوتش، در طول زمان دچار تغییر رنگ نمی شود.

 

 

 

ساعت کاسیو GA2100SKE-7A راحتی و استایلی جذاب را به صاحبش هدیه می دهد و با قیمتی بسیار مناسب عرضه شده است که شاید به همین خاطر به محبوبیت زیادی دست یافت. با هزینه تنها 110 دلار، مشخص است که چرا دوست داران ساعت های برند شیفته آن شده اند.

گردآوری و ترجمه: سارا حسینی