سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

نوآوری جدید هابلوت: ساعت تمام کریستال

    دوشنبه 23 فروردین

یک نوآوری جدید در دنیای لوکس ساعت های برند اتفاق افتاده است. برند بسیار مشهور هابلوت، اقدام به رونمایی از ساعتی کرده که حدود 80% آن، از جنس کریستال ضد خش و محکم است. ساعتی که هم قابش از جنس کریستال ضد خش است و هم بندهای آن از این نوع کریستال ساخته شده است. شیشه درخشان مصرفی، نگین های رنگی از جنس همان کریستال، همراه با موتوری که بر اساس تکنولوژی توربیلون ساخته شده ساعتی بی نظیر را برای طرفداران ساعت های لوکس فراهم آورده است. ساخت این ساعت انقلابی در کلکسیون بیگ بنگ هابلوت بود.

 

 

کریستال ضدخش در برخورد با پوست حس متفاوتی را به وجود می آورد. این ماده دارای گرما، نرمی و درخشندگی بی نظیری است و بعد جدیدی از زیبایی و چشم نوازی را در این ساعت لوکس به ارمغان می آورد؛ که حاصل تلاش همه روزه هنرمندان و مهندسانی است که صنعت ساعت سازی را به چنان پیشرفت و موفقیتی می رسانند.

 

 

البته هدف هابلوت این بود که ساعتی در شفاف ترین حالت ممکن درست کند. هرچند که در حال حاضر، هنوز ساخت ساعتی با حذف تمام قسمت های غیر کریستالی امکان پذیر نیست؛ چون بند ساعت برای اتصال قسمت های مختلفش به پیچ های فلزی نیاز دارد و همچنین قاب ساعت به مواد سازنده ساختمان مثل واشرها نیاز دارد تا قابلیت ضد آب بودن ساعت را فراهم کنند. البته نتیجه همین تلاش هم ظاهری معرکه از ساختمان یک ساعت لوکس است. 

 

همچنین قابل ذکر است که این ساعت هابلوت در نمایشگاه بزرگ واچز اند واندرز (نمایشگاه بازرگانی بین المللی ساعت که هرساله در ژنو برگزار می شود.) در شمار ساعت های برگزیده قرار گرفت. از ساعت کریستالی بیگ بنگ اینتگرال هابلوت تنها 30 نسخه تولید می شود و هزینه آن 422000 دلار (حدود 12 میلیارد تومان) برآورد شده است.

گردآوری و ترجمه: سارا حسینی