سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

رونمایی از ساعت جی شاک جدید با سیستم عامل wear گوگل

    چهارشنبه 18 فروردین

طرفداران ساعت های جی شاک مدتی طولانی در انتظار این ساعت خاص و امکانات بسیار آن بودند. از اولین ساعت مچی جی شاک کاسیو که دارای سیستم عامل wear است، روز پنجشنبه 12 فروردین رونمایی شد. این سیستم عامل توسط تیم گوگل نوشته و اجرا شده است.

ساعت G-Squad Pro GSW-H1000 همه المان هایی که از جی شاک کاسیو انتظار میرود را داراست. در ادامه به بررسی امکانات جذاب این مدل خاص جی شاک می پردازیم.

ساعت جی شاک مدل G-Squad Pro GSW-H1000

 

صفحه نمایش این ساعت از قاب گرد سه سانتی متری تشکیل شده است که دارای دولایه است. صفحه تک رنگ همیشه روشن آن برای نمایش زمان به کار میرود و نمایشگر رنگی برای دیگر امکانات این ساعت مهیا شده است. برای اینکه بتوانید با ساعت روی دستتان به فعالیت های سنگین ورزشی هم بپردازید، این ساعت با قابلیت ضد ضربگی و ضد آبی تا 200 متر برای شما فراهم آمده است.  پشت قاب از تیتانیوم ساخته شده در حالی که دکمه ها و قسمت هایی از بالای قاب از جنس آلومینیوم هستند. 

صفحه نمایش دو لایه

 

جی اسکوآد پرو قادر است تعداد ضربان قلب و میزان اکسیژن خون را اندازه گیری کند. طول و مراحل مختلف خواب و میزان استرس را نیز مشخص می کند. سخت افزار قوی جی شاک، این ساعت را قادر می سازد تا مسافت و سرعت کاربر را مخصوصا در حال انجام فعالیت هایی مثل قدم زدن یا دویدن بسنجد. همچنین دارای جی پی اس، قطب نما، بارومتر، شتاب سنج، ژیروسکوپ و فشار سنج هوا است. این مدل از جی شاک قابلیت ردیابی 15 فعالیت ورزشی را دارد.

سنسور تپش قلب

 

سیستم عامل wear شامل ظواهر مختلف برای ساعت جی شاک شماست. در کنار اپلیکیشن های منحصر به فرد کاسیو برای داده های مخصوص ورزشی، مثل اندازه گیری ارتفاع از سطح دریا، نمودار جذر و مد و نمودار وضعیت شیب جاده، آپشن کنترل صدا از طریق گوگل اسیستنت نیز برای کاربران فراهم شده است. همچنین شما قادرید که هر برنامه سازگار با جی شاک را از گوگل پلی دانلود کنید.

ساعت جی شاک با سیستم عامل wear

 

میزان ذخیره شارژ باتری ساعت جی شاک با میزان استفاده شما از این ساعت رابطه مستقیم دارد. اگر فقط به صفحه تک رنگ و سنسورهای ردیابی آن اکتفا کنید، این ساعت قادر است تا حتی یک ماه شارژ خود را ذخیره کند. اما اگر از صفحه نمایش رنگی استفاده کنید، شارژ ساعت تا یک روز و نصفی خواهد ماند.

این ساعت در رنگ های قرمز،سرمه ای و مشکی عرضه خواهد شد. این شرکت در سایت خود قیمت این ساعت را 599 یورو اعلام کرده است. هرچند که هنوز تاریخ عرضه آن در بازار و قیمتش در کشورهای مختلف نامعلوم است.

رنگ های ساعت جی شاک

 

گردآوری و ترجمه: سارا حسینی