سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

«برایتلینگ» در کرونا یاریگر کادر درمان می شود

    پنجشنبه 6 شهریور

با شیوع کرونا فعالیت بسیاری از کمپانی های بزرگ ساعت سازی جهان متوقف شد ولی حالا «برایتلینگ»، این برند مطرح سوئیسی نخستین محصولش را پس از کرونا رونمایی کرده است. البته این ساعت جدید بی ارتباط با کرونا نیست چراکه قرار است بخشی از سود حاصل از فروش آن به کادر درمان و کارکنان حوزه سلامت اختصاص یابد.

به گزارش«عصر زمان»، برایتلینگ از ساعت مچی جدید خود با نام  Superocean Heritage ’57 Limited Edition II در مراسمی به صورت مجازی رونمایی کرد. این ساعت رنگین کمانی که با صفحه آبی زیبایش نگاه بسیاری از خریداران را به خود جلب کرده، بهایی 3990پوندی دارد و قرار است تنها هزار عدد از این نمونه ساخته شده و به فروش برسد. همچنین به ازای 100 ساعت نخست برایتلینگ که از طریق وب سایت این کمپانی به فروش برسد، این برند درمجموع مبلغ 421هزار پوند به مراکز خیریه ای که از قبل انتخاب شده اند پرداخت خواهد کرد تا به کارکنان حوزه سلامت و موارد مربوط به کرونا اختصاص یابد. این مراکز خیریه Fondation de France در فرانسه،گروه بیمارستانیHumanitas ،مرکز ملی سلامت و داروی جهانی در ژاپن و مرکز سلامت در اسپانیا، خیریه ای در امریکا و همچنین مرکز ملی سلامت بریتانیا(NHS) هستند. لازم به ذکر است که مرکز NHS پیش از این نیز برای مبارزه با کروناویروس موفق به جذب کمک 100میلیون پوندی از سرمایه گذاران و... شده بود.

اما ظاهر این ساعت مچی چگونه است؟ قاب این ساعت مچی جذاب و رنگارنگ 42میلیمتری از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده و با زه دوار دوطرفه سرامیکی آبی رنگ، یک مکمل خوب و مناسب برای صفحه ساعت آبی رنگ به شمار می رود. این ساعت مچی تا عمق 100متری ضدآب است و نشانگرهای ساعت و دقیقه آن از Super-LumiNova پوشانده شده به گونه ای که رنگ های زرد،سبز،آبی،بنفش، قرمز ونارنجی را می توان در این نشانگرها مشاهده کرد. اگر خریداران بند استیل این ساعت مچی را دوست نداشته باشند می توانند بند چرمی قهوه ای رنگ را انتخاب کنند. البته یک انتخاب دیگر هم برای خریداران وجود دارد و آن هم بند ساعت ناتو است که از جنس الیاف ساخته شده و در رنگ های آبی، زرد،خاکستری، قرمز و سبز به طور جداگانه ارائه می شود.