سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

شیائومی از ساعت هوشمند Watch Color رونمایی کرد

    پنجشنبه 12 دی

شیائومی پس از معرفی اولین ساعت هوشمند برند خود با نام Mi Watch، حالا در سکوت خبری از ساعت هوشمند جدیدی رونمایی کرده که Watch Color نام دارد. در حال حاضر اطلاعات خاصی از مشخصات و قیمت این ساعت در دسترس نیست، اما انتظار می‌رود همزمان با عرضه آن در تاریخ ۳ ژانویه (۱۳ دی) به اطلاعات مربوطه دست پیدا کنیم.

فعلا از روی تیزرها می‌دانیم که Watch Color نمایشگری با فرم دایره‌ای دارد که احتمالا دارای اندازه ۱.۳۹ اینچی و رزولوشن ۴۵۴ در ۴۵۴ پیکسل است. این دستگاه احتمالا از تمام ویژگی‌های سلامتی استاندارد ساعت‌های هوشمند از جمله حسگر ضربان قلب، شتاب‌سنج و بارومتر پشتیبانی خواهد کرد. علاوه بر این، با توجه به تصاویر انتظار داریم که واچ کالر ضدآب باشد.

یکی از ویژگی‌های اصلی این ساعت بندهای رنگارنگ آن است که به کاربران اجازه می‌دهد با توجه به سلیقه خود انتخاب شخصی‌تری داشته باشد. افزون بر این، بدنه دستگاه هم حداقل در سه رنگ نقره‌ای، طلایی و مشکی راهی بازار خواهد شد.

در خصوص باتری این دستگاه، با توجه به یکی از تصاویری که توسط مدیر شیائومی منتشر شده، روی صفحه می‌بینیم که شارژ باتری به ۶۵ درصد رسیده و این در حالی است که گفته شده این دستگاه یک هفته در حال استفاده بوده است. اگرچه الگوی مصرف دستگاه فعلا مشخص نیست، اما با این حساب می‌توانیم انتظار داشته باشیم که عمر باتری این ساعت هوشمند حداقل دو هفته باشد.

با این همه، تا زمانی که مشخصات دستگاه در تاریخ ۱۳ دی به طور رسمی اعلام نشود باید صبر کنیم.