سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

جشنواره ساعت تهران 3:30 +

    چهارشنبه 13 شهریور


بخش اول :
بی شک برگزاری یک جشنواره تخصصی در بی نظیرترین و بزرگترین سالن نمایشگاهی خاورمیانه و پنجمین مرکز نمایشگاهی جهان میتواند نقطه عطفی در تاریخ صنف ساعت در ایران باشد.
این جشنواره به گونه ای برنامه ریزی گردیده که همه شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان خود از اعضای برگزارکننده جشنواره بشمار می آیند.

جشنواره بین المللی ساعت تهران در دو بخش مجزا طی روزهای ۵ الی ۸ آذر ۱۳۹۸ در سالن E0 مرکز نمایشگاههای بین المللی ایران مال با مشارکت کانون تبلیغاتی ایده و باشگاه ساعتفروشان ایران برگزار خواهد شد.

بخش اول - نمایشگاه ساعت با عنوان بوقت تهران:
در این بخش سالنی با مساحت ۴۰۰۰ متر مربع دارای پیشرفته ترین استانداردهای روز دنیا در اختیار شرکتهای معتبر و نمایندگیهای مجاز آنها در ایران قرار میگیرد تا طی روزهای برگزاری جشنواره ، آخرین دستاوردهای کمپانی های مطرح جهانی را در معرض دید گذاشته و مراجعه کنندگان نیز بتوانند سفارشات خود را بدون واسطه نزد آنها ثبت نمایند.
نکته قابل توجه که در ادامه به آن اشاره خواهد شد حضور بیش از ۳۰۰ نفر از همکاران ساعتفروش از سراسر ایران بعنوان میهمانان ویژه و ایجاد تور تجاری و تفریحی برای انها طی روزهای یاد شده میباشد.
جهت سهولت در ثبت سفارش همکاران گرامی نمایشگاه در دوشیفت کاری برنامه ریزی شده است.
الف) شیفت اول از ساعت ۱۰ صبح جهت بازدید متخصصان و همکاران محترم.
ب) شیفت دوم از ساعت ۱۵ الی ۲۰ جهت بازدید عمومی.
کلیه امور ساخت غرفه،پذیرایی از میهمانان ، حفاظت فیزیکی نمایشگاه و... به عهده برگزارکننده جشنواره میباشد.
بخش دوم - بخش فرهنگی جشنواره شامل برگزاری کلاسها ، همایشها و مسابقات و... میباشد که مهمترین بخش آن برگزاری کلاسهای آموزشی مقدماتی در رسته های تعمیرات ، فروش ، تجارت الکترونیک ، دکوراسیون و.‌‌.. با اعطای گواهینامه رسمی میباشد.
از بخش های جذاب موازی جشنواره، برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع زمان و ساعت و اعطای جوایز نفیس به نفرات برتر میباشد.

مدیر اجرائی جشنواره بین المللی ساعت تهران جناب آقای احسان امامی فرد در روز عید سعید غدیر خم از لوگوی این جشنواره رونمایی کردند


بخش دوم:

شرکت کنندگان -
در راستای اهداف برگزاری جشنواره ساعت تهران ، ذکر این مورد لازم است که این رویداد پل ارتباطی خواهد بود بین شرکتهای وارد کننده ساعت ، لوازم جانبی از قبیل جعبه ، پایه ، دیسپلی و... ،انواع لوازم یدکی ، باطری و همچنین حضور تولیدکنندگان داخلی بعنوان قطب جدید صنعت ساعت. 
برای نخستین بار از حضور شرکتهای ارائه دهنده خدمات پس از فروش نیز در این راستا استقبال شده و تمامی زیرشاخه های مهم صنف ساعت در برگزاری این جشنواره سهیم میباشند.
در این جشنواره در بخش نمایشگاهی از حضور معتبر ترین برندهای ساعت در ایران دعوت به عمل آمده که شرکتهای مذکور با توجه به توان موجود در ارائه خدمات نمایشگاهی در غرفه های تعیین شده به بازدیدکنندگان سرویس خواهند داد.
بی شک عدم حضور هر یک از برندها و یا شرکتهای پشتیبان آنها دلیلی بر ناتوانی آنها در حضور در چنین رویدادی نخواهد بود.
با توجه به اوضاع نا بسامان اقتصادی در شرایط فعلی هر یک از ارائه دهندگان کالا با استناد به سیاست های کاری خود اقدام به اعلام حضور در نمایشگاه نموده و در این راستا برای کلیه شرکتها فرصتی برابر پدید آورده ایم.

غرفه بندی بخش نمایشگاه -
در این قسمت با توجه به نیاز هر شرکت بر اساس توانایی و ارائه خدمات و همچنین تعداد برندهای قابل ارائه متراژ های مختلفی در نظر گرفته شده است.
کوچکترین غرفه های نمایشگاه ۱۵ متر مربع و بزرگترین انها حدودا ۱۱۲ متر مربع در نظر گرفته شده است.
تعداد کل غرفه ها تا این لحظه ۳۵ باب به انضمام سه غرفه مجزا جهت پذیرایی از بازدیدکنندگان ، غرفه ستاد برگزاری جشنواره و غرفه استقراری اتحادیه ساعت تهران جهت حضور میهمانان ویژه و همچنین استقبال از اعضای اتحادیه های میهمان از سایر شهرها تقسیم بندی شده اند.
دکوراسیون و غرفه سازی بخش نمایشگاهی توسط برجسته ترین اساتید این فن در زمینه ساخت دکوراسیون اختصاصی ساعت انجام خواهد پذیرفت.

تمهیدات ویژه -
در کلیه ساعت برگزاری جشنواره ، واحدهایی از اورژانس تهران ، سازمان آتش نشانی و پلیس پایتخت جهت ارائه خدمات به بازدید کنندگان در محل سالن مستقر خواهند بود.
جهت استراحت و پذیرایی از میهمانان ویژه مکانهایی تعیین گردیده که به این عزیزان خدمات رایگان ارائه خواهند داد.
سرویسهای اتوبوسهای VIP جهت ایاب و ذهاب بازدیدکنندگان غیر مقیم از مبدا هتل محل اقامت تا ایران مال و بالعکس و برای سایر عزیزان پارکینگ رایگان با کلیه امکانات رفاهی در نظر گرفته شده است.

بخش سوم

چه کسانی مجاز به شرکت در این جشنواره هستند؟

در این راستا سعی بر این شده که تمامی فعالان صنعت ساعت اعم از وارد کنندگان ، تامین کنندگان قطعات یدکی ، ارائه دهندگان خدمات پس از فروش ، شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی ، تولیدکنندگان داخلی ساعتهای دیواری و همچنین تولیدکنندگان لوازم جانبی ساعت از قبیل جعبه ، پاکت و دیسپلی بعنوان دست اندرکاران صنف ساعت مشارکت جدی داشته باشند مشروط بر اینکه کلیه مراحل قانونی را طی نموده و کالای مجاز را وارد و عرضه نمایند.
⭕️ توجه 
داشتن شماره ثبت برای تولیدات داخلی الزامی است.
بنابراین کلیه برندهای لاکچری ، کالاهای درجه یک شرکتی و همچنین برندهایی که نماینده فعال مجاز داخل ایران دارند مجاز بوده و درصورت تمایل کلیه برندها میتوانند در برگزاری این رویداد سهیم باشند.
بی شک حضور در این جشنواره به نحو چشمگیری تاثیرات مثبت در روند فعلی کسب و کار کلیه همکاران خواهد داشت.

- چه کسانی به عنوان میهمانان ویژه به این جشنواره دعوت میشوند؟

به علت بالا بودن حجم درخواست برای حضور و بازدید از جشنواره شرایط خاصی در نظر گرفته شده است.
الف - ظرفیت پذیرش میهمانان ۵۰۰ نفر از شهرهای بجز تهران (کلیه شهرهای استان تهران ) و کرج ( کلیه شهرهای استان البرز ) میباشد. 
میهمانان ویژه ای که شرایط فوق را دارا هستند میبایست
- جواز کسب و فروشگاه فعال داشته باشند.
- عضو باشگاه ساعتفروشان ایران (گروه تلگرامی) باشند. *
- حسن شهرت صنفی داشته باشند.
- از هر فروشگاه فقط یک نفر به عنوان میهمان ویژه معرفی میگردد.
⭕️ کلیه میهمانان ویژه از دو شب اقامت رایگان در هتل های درجه یک تهران همچنین  از پذیرایی رایگان داخل نمایشگاه برخوردار خواهند بود.
⭕️ میهمانان معرفی شده از سوی شرکتهای حاضر در نمایشگاه نیز شامل بند فوق خواهند بود.

ب - میهمانان ویژه استانهای تهران و البرز:
این عزیزان نیز از کلیه امکانات رفاهی و خدماتی داخل سالن برخوردار خواهند بود لیکن پذیرش هتل نخواهند داشت.
⭕️ کلیه موارد یاد شده برای تمامی میهمانان ویژه رایگان میباشد.

لازم به یادآوری است ساعات بازدید نمایشگاه برای میهمانان ویژه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ به عنوان بازدید متخصصان صنف ساعت و بدون حضور بازدیدکنندگان عادی خواهد بود.
از ساعت ۱۴ تا ۲۰ نمایشگاه برای بازدید عموم بوده و میهمانان ویژه نیز میتوانند در سالنها حضور داشته باشند.

بخش چهارم

موقعیت مکانی:
شاید برای خیلی از دوستان مکان در نظر گرفته شده جهت برگزاری جشنواره، ناشناخته باشد و این سوال در اذهان مطرح شود که چرا ایران مال؟
ایران مال پروژه عظیم شهری تهران است که به تنهایی میتواند قطب اصلی صنعت گردشگری و تجاری تهران طی سالهای پیش رو باشد.
این پروژه در سال جاری رسماً افتتاح شد و جشنواره ساعت جزو اولین برنامه هایی خواهد بود که در این مکان برگزار خواهد شد.
تجربه برگزاری نمایشگاههای گردشگری و صنعت چرم نشان داد این مکان پتانسیل بالایی در جذب بازدید کننده دارد.
این مکان با دارا بودن مسیر دسترسی خوب ، وجود پارکینگ مسقف به تعداد بسیار زیاد ، امنیت و... بسیاری از مشکلات سایر مکانهای برگزاری نمایشگاه در دیگر نقاط تهران از قبیل نمایشگاه بین المللی، شهرآفتاب ، بوستان گفتگو و... را نداشته و همین امر پدید اورنده بستری مناسب جهت تصمیم ما در برگزاری این رویداد در ایران مال گردید.
سالن E0 که محل مورد نظر ماست در طبقه اول مرکز نمایشگاهی ایران مال و با وسعت ۴۰۰۰ متر مربع به عنوان سالن اصلی و ۱۸۰۰ متر مربع لابی پذیرای حضور برترین برندهای صنعت ساعت و همچنین بازدید کنندگان محترم خواهد بود.
از دیگر مزایای دیگر این سالن ورودی عریض آن (حدود ۱۷ متر) و همچنین راهروهای استاندارد (۳ متر) با ارتفاع مناسب و روشنایی و تهویه مطبوع میباشد و کل فضای سالن با دوربین های مداربسته کنترل میشود. 
۵۰۰۰ واحد پارکینگ جهت تسهیل در آمد و شد عزیزان جهت بخش نمایشگاه رزرو گردیده است.
ساعت به عنوان یک محصول لوکس باید در بهترین مکانها معرفی و عرضه گردد. ما نیز بر آن شدیم برای نخستین بار مکانی در خور و شایسته این صنف و صنعت فراهم آوریم.
امید به آنکه این مکان محلی برای گردآوری بهترینهای صنف باشد.

#ساعتت_را_بوقت_تهران_تنظیم_کن